eStore Frontpage (2.2.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
