eStore Frontpage (2.2.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: Archives
ca: Arxius

en: All
ca: Tot

en: Blog
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Products
ca: Productes

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Basic site settings
ca: Paràmetres bàsics del lloc
