eStore Frontpage (2.2.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Archive
cs: Archiv

en: Archives
cs: Archivy

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Products
cs: Produkty

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Basic site settings
cs: Základní nastavení webu
