eStore Frontpage (2.2.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Homepage
et: Veebileht

en: Reset
et: Tühista

en: Archive
et: Arhiiv

en: Archives
et: Arhiivid

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Products
et: Tooted

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Basic site settings
et: Saidi põhiseaded
