eStore Frontpage (2.2.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Reset
eu: Garbitu

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Panels
eu: Panelak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
