eStore Frontpage (2.2.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Homepage
hu: Címlap

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Archive
hu: Archiválás

en: Archives
hu: Archívumok

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Products
hu: Termékek

en: Slider
hu: Csúszka

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Basic site settings
hu: Alapvető webhelybeállítások
