eStore Frontpage (2.2.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Archive
it: Archivio

en: Archives
it: Archivi

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Products
it: Prodotti

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale

en: Basic site settings
it: Impostazioni di base
