eStore Frontpage (2.2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
