eStore Frontpage (2.2.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Panels
oc: Escapolons

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
