eStore Frontpage (2.2.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: All
ta: எல்லா

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
