eStore Frontpage (2.2.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Archive
tr: Arşiv

en: Archives
tr: Arşivler

en: All
tr: Tümü

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Desc
tr: Azalan

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Products
tr: Ürünler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Basic site settings
tr: Temel site ayarları
