Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
