Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: Components
be: Кампаненты

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
