Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: On
cs: Zapnuto

en: Feed
cs: Zdroj

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Components
cs: Komponenty

en: All
cs: Vše

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: New
cs: Nové

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Apply
cs: Použít

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.
