Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Asc
eu: Goraka
