Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Components
gl: Compoñentes

en: All
gl: Todo

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Welcome!
gl: Benvido!

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.
