Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: Asc
hr: Uzlazno
