Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Components
lv: Komponentes

en: All
lv: Visi

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.
