Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
