Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: - All -
nn: - Alle -
