Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Reset
os: Раздæрау

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Default
os: Æнæивд
