Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
