Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: none
hi: कोई नहीं

en: Position
hi: स्थान

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
