EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Currency
fi: Valuutta

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Payment
fi: Maksu

en: Sum
fi: Summa
