etracker (8.x-3.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Specific pages
eo: Specifaj paĝoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj
