etracker (8.x-3.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Specific pages
ur: مخصوص صفحات

en: Pages
ur: صفحات

en: On
ur: آن

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: User
ur: صارف

en: Header
ur: ہیڈر

en: Roles
ur: رولز

en: Default values
ur: طے شدہ اقدار
