etracker (8.x-3.0-alpha3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች
