etracker (8.x-3.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Specific pages
gu: ચોક્કસ પૃષ્ઠો

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: On
gu: ચાલુ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
