etracker (8.x-3.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
