etracker (8.x-3.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Specific pages
mr: काही पाने

en: Pages
mr: पाने

en: On
mr: वर

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य
