etracker (8.x-3.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
