etracker (8.x-3.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
