etracker (8.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Roles
eu: Zereginak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
