etracker (8.x-3.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: On
ne: माथि

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान
