etracker (8.x-3.0-beta3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: On
az: Aktiv

en: Statistics
az: Statistika

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Status message
az: Status mesajı

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
