etracker (8.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: On
be: На

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
