etracker (8.x-3.0-beta3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Statistics
bs: Statistika

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Messages
bs: Poruke

en: Privacy
bs: Privatnost
