etracker (8.x-3.0-beta3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: On
cs: Zapnuto

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Users
cs: Uživatelé

en: Messages
cs: Zprávy

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: No customization allowed
cs: Přizpůsobení není povoleno

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
