etracker (8.x-3.0-beta3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: On
hr: Uključi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Messages
hr: Poruke

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice
