etracker (8.x-3.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Messages
kk: Хаттар

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
