etracker (8.x-3.0-beta3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
