etracker (8.x-3.0-beta3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: On
lt: Įjungta

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: File extensions to track
lt: Sekami failų plėtiniai.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams
