etracker (8.x-3.0-beta3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: On
lv: Aktīvs

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
