etracker (8.x-3.0-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar
