etracker (8.x-3.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
