etracker (8.x-3.0-beta3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
