etracker (8.x-3.0-beta4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: On
bg: Включи

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Messages
bg: Съобщения

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
