etracker (8.x-3.0-beta4) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: On
el: Ανοικτό

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: File extensions to track
el: Επεκτάσεις αρχείων που θα παρακολουθούνται

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
el: Οι χρήστες εξ' ορισμού παρακολουθούνται, αλλά επιτρέπεται να ορίσετε ως επιλογή να μην παρακολουθούνται.

en: Enable user tracking
el: Ενεργοποίηση παρακολούθησης χρήστη

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
el: Οι χρήστες εξ' ορισμού <em>δεν</em> παρακολουθούνται, αλλά επιτρέπεται να ορίσετε ως επιλογή να παρακολουθούνται.

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Not customizable
el: Όχι προσαρμόσιμο

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Tracking scope
el: Εμβέλεια παρακολούθησης

en: Allow users to customize tracking on their account page
el: Να επιτρέπεται οι χρήστες να προσαρμόζουν την παρακολούθηση στη σελίδα του λογαριασμού τους

en: No customization allowed
el: Να μην επιτρέπεται προσαρμογή

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
el: Η παρακολούθηση είναι εξ' ορισμού ενεργή, οι χρήστες με την άδεια %permission μπορούν να βγουν εκτός

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
el: Εξ' ορισμού εκτός παρακολούθησης, οι χρήστες με την άδεια %permission μπορούν να μπουν εκτός

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο

en: Links and downloads
el: Σύνδεσμοι και κατεβάσματα

en: Track clicks on mailto links
el: Να παρακολουθούνται τα κλικ προς συνδέσμους ηλ. ταχυδρομείου

en: List of download file extensions
el: Λίστα επεκτάσεων αρχείων για κατέβασμα

en: Opt-in or out of tracking
el: Συμπερίληψη ή όχι στην παρακολούθηση

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
el: Να επιτρέπεται στους χρήστες να αποφασίζουν αν θα εισάγεται ο κώδικας παρακολούθησης στις σελίδες ή όχι.

en: On by default with opt out
el: Εξ' ορισμού εντός στην συμπερίληψη παρακολούθησης

en: Off by default with opt in
el: Εξ' ορισμού εκτός στην συμπερίληψη παρακολούθησης

en: Not tracked
el: Δεν παρακολουθείται

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
el: Αν κανένας από τους ρόλους δεν επιλεγεί, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης ανήκει σε κάποιον από τους επιλεγμένους ρόλους, ο χρήστης τότε θα παρακολουθείται (ή όχι, ανάλογα με τη ρύθμιση παραπάνω).

en: Track clicks on outbound links
el: Να παρακολουθούνται τα κλικ προς εξωτερικούς συνδέσμους

en: All pages with exceptions
el: Όλες οι σελίδες με εξαιρέσεις

en: Excepted: @roles
el: Εξαιρέσεις: @roles

en: Universal web tracking opt-out
el: Καθολική επιλογή χωρίς παρακολούθηση

en: No privacy
el: Όχι ιδιωτικότητα

en: @items enabled
el: Ενεργά @items

en: Outbound links
el: Εξερχόμενοι σύνδεσμοι

en: Mailto links
el: Σύνδεσμοι mailto

en: Track messages of type
el: Παρακολούθηση μηνυμάτων του τύπου
