etracker (8.x-3.0-beta4) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: On
hi: चालू

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Off
hi: बंद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Messages
hi: संदेश

en: Privacy
hi: गोपनीयता

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: File extensions to track
hi: ट्रैक करने के लिए एक्सटेंशन फाइल करें

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित
