etracker (8.x-3.0-beta4) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: On
hu: Be

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: File extensions to track
hu: A követendő fájlkiterjesztések

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
hu: A követő aktív alapértelmezésben, de kikapcsolható.

en: Enable user tracking
hu: Felhasználó követés engedélyezése

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
hu: A követő <em>inaktív</em> alapértelmezésben, de bekapcsolható.

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Not customizable
hu: Nem testreszabható

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: Allow users to customize tracking on their account page
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók egyénileg állítsák a követőkód engedélyezését.

en: No customization allowed
hu: Egyedi beállítás nem engedélyezett

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
hu: A követő alapértelmezés szerint be van kapcsolva, de %permission joggal rendelkező felhasználók kikapcsolhatják maguknak

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
hu: A követő alapértelmezés szerint ki van kapcsolva, de %permission jogosultsággal rendelkező felhasználók bekapcsolhatják maguknak

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Links and downloads
hu: Hivatkozások és letöltések

en: Track clicks on mailto links
hu: mailto: hivatkozásokra történő kattintások követése

en: List of download file extensions
hu: A letölthető fájlok kiterjesztéseinek felsorolása

en: Opt-in or out of tracking
hu: Követőkód be-, vagy kikapcsolása

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
hu: Engedélyezi a döntést a felhasználók számára, hogy a követő megjelenjen az oldalakon, vagy sem.

en: On by default with opt out
hu: Alapértelmezés szerint bekapcsolt, de kikapcsolható

en: Off by default with opt in
hu: Alapértelmezés szerint kikapcsolt, de bekapcsolható

en: Not tracked
hu: Nincs követve.

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
hu: Ha egyik szerepkör sincs kiválasztva, akkor az összes felhasználó követve lesz. Ha egy felhasználó egyik bejelölt szerepkörnek a tagja, akkor követve lesz (vagy kihagyva, a beállítástól függően).

en: Track clicks on outbound links
hu: Kimenő hivatkozásokra történő kattintások követése

en: All pages with exceptions
hu: Minden oldal kivételekkel

en: Excepted: @roles
hu: Kivéve: @roles

en: Universal web tracking opt-out
hu: A látogatások mérésének általános tiltása

en: No privacy
hu: Nincs magánszféra

en: @items enabled
hu: @items engedélyezve

en: Outbound links
hu: Kimenő hivatkozások

en: Mailto links
hu: Mailto: hivatkozások

en: Track messages of type
hu: Ilyen típusú üzenetek követése

en: recommended
hu: ajánlott

en: Path "@page" not prefixed with slash.
hu: „@page” útvonal elején nincs per jel.

en: This will track the selected message types shown to users. Tracking of form validation errors may help you identifying usability issues in your site. Every message is tracked as one individual event. Messages from excluded pages cannot be tracked.
hu: Ezzel követhető a felhasználóknak megjelenő üzenetek kiválasztott típusa. Űrlapok kitöltésének ellenőrzéséből eredő hibaüzenetek követése segíthet például felhasználó-barátsági (UX) hiányosságok feltárásában. Mivel minden egyes üzenet külön esemény a mérés során. Nem mérhetők a kizárt oldalakon megjelenő üzenetek sem.
